Načítám...

Dobrý den
Dobrý den, jsme nová firma na fotovoltaiku, a hledáme projektanta.
Příští týden bychom potřebovali začít kreslit …

Dobrý den, jsme nová firma na fotovoltaiku, a hledáme projektanta.
Všeho nechte, budeme pro Vás mít bambilion projektů …

Dobrý den, jsme nová firma na fotovoltaiku, a hledáme projektanta.
Přijeďte k nám na schůzku, abysme se mohli pobavit o případné spolupráci …

 

Kluci milí zlatí.

To si fakt myslíte, že projektanti elektro sedí s rukama v klíně a čekají, až někdo narychlo projde kurzem elektromontér fotovoltaickych systémů, aby pro něj mohl začí skákat, jak píská?

Obávám se, že asi budete mít trochu tvrdší střet s realitou.

 

 

 

PS: Neštěstí je, že je Vás tolik, že není týdne, kdy by se něco takového minimálně jednou neobjevilo. A schůzovat a kafíčkovat s každým, kdo si vzpomene, pak nedělám nic jiného. Tak víte co, mám návrh. Dělejme to jinak.

Ti co se ještě nikdy neobtěžovali ani poslat poptávku, tak pro ty schůzování zpoplatníme, ju? 2500,- plus případné cestovní náhrady plus DPH; předem.

Proč? Protože dlouhodobě to vypadá tak, že pro čtvrtinu poptávajících je “problém” spolupráce na dálku, druhá čtvrtina hledá někoho nejlevnějšího, a třetí čtvrtina jsou exoti s všemožnými nesmysly (jakože třeba “platit budeme až někdy”, “včera bylo pozdě”, “potřebujem napravit průser jiného projektanta”, “vy nám to nakreslíte, a my to vydáme pod svým jménem”, apod.). Takže si první v nabídce vyjasněme mantinely, a až pak případně schůzujme, ju?

Bude to OK?
2 komentáře: “Dobrý den”

 1. Jiří Novotný napsal:

  🙂 ještě je tady jedna skupina, těch největších zmrdů, udělejte nám dva, tři „modely“ co používáme dokola a my už si to budeme upravovat sami, prý, abychom Vás nezdržovali……no, jak ohleduplné!

  • Jan Hlavatý napsal:

   Tak to mě teď přistál v emailu ještě lepší, pomalu nepřekonatelný!

   Dobrý den,
   Tvořím projekty a stavební povolení jak na domy tak na fotovoltaické elektrárny, Ale nejsem elektrikář a potřebuji kolegu – pattnera, který mi pomuže se zapojením Fotovoltaických elektráren, ideálně který mii za domluvenou cenu nakreslí jednoduchý Plánek zapojení a já to potom překreslím v Autocadu do Projektu a předám klientovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × 2 =Další články

11. 9. 2022 Jan Hlavatý

Po letní tvůrčí pauze se rozbíhá příprava nových přednášek. Pobaveně jsem si u toho vzpomněl, jak když začal Covid, a veškeré přednášení se přesunulo do online prostředí, tak se začaly ozývat rozhořčené hlasy, jaktože mnohé přednášky nejsou zadarmo? Ta a ta firma dělá přednášky zdarma, tak proč chtějí jiní za přednášky peníze? Taková nehoráznost! Socialismus! Všechno má být […]


Číst více11. 8. 2022 Jan Hlavatý

Dobrý den, jsme nová firma na fotovoltaiku, a hledáme projektanta. Příští týden bychom potřebovali začít kreslit … Dobrý den, jsme nová firma na fotovoltaiku, a hledáme projektanta. Všeho nechte, budeme pro Vás mít bambilion projektů … Dobrý den, jsme nová firma na fotovoltaiku, a hledáme projektanta. Přijeďte k nám na schůzku, abysme se mohli pobavit o případné spolupráci …   Kluci […]


Číst více28. 7. 2022 Jan Hlavatý

Pokud chceme umístit fotovoltaické (PV) panely s nějakým sklonem na plochou střechu, popř. na jinou rovnou plochu, je potřeba u toho začít řešit rozestupy jednotlivých řad. Jednotlivé řady panelů potřebují mezi sebou rozestupy jednoduše proto, aby si nakloněné panely vzájemně nestínily. Protože jak je obecně známo, tak i částečně zastíněnému PV panelu výrazně klesá jeho výroba (samozřejmě záleží pak […]


Číst víceWebdesign © 2018 David Jindra